Kalkulator

Ilość produktów: 0

Wartość: 0,00 PLN


>> Zobacz swoją kalkulację


Kontakt

tel. 22 721 05 26
e-mail: biuro@playtime.pl
www.playtime.pl

Aktualizacja cen 2021

Szanowni Państwo, 
przygotowując się do nowego sezonu jesteśmy w trakcie aktualizacji cen produktów na naszej stronie internetowej. W odniesieniu do niektórych urządzeń, szczególnie tych, których ceny nie wzrosły w ciągu minionych kilku lat, niestety zmuszeni jesteśmy podnieść ceny. Pewna część cen urządzeń natomiast, po wnikliwej analizie kosztów produkcji, została obniżona, co z kolei z pewnością spotka się z Państwa aprobatą.
Jakkolwiek dokładamy wszelkich starań, aby ceny na naszej stronie były jak najbardziej aktualne, to jednak z uwagi na bardzo rozbudowaną ofertę produktową, przy części elementów wyświetlać się mogą jeszcze ubiegłoroczne ceny. 
Korzystając z naszego "kalkulatora" prosimy, aby brali Państwo ten fakt pod uwagę i przypominamy, że jak dotychczas, kalkulacje sporządzone na naszej stronie internetowej są wyłącznie szacunkowe i każdorazowo wymagają potwierdzenia przez nasz Dział Handlowy, jak również uzupełnienia wycen o koszty transportu do miejsca docelowego oraz koszty montażu.
Samodzielnie sporządzane i wygenerowane przez Państwa przy użyciu naszego serwisu kalkulacje nie są ofertą w rozumieniu przepisów Prawa Handlowego.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z pracownikami naszego Działu Handlowego!

>> Ważne informacje
Katalog Playtime
Dla klientów
Dla projektantów
>> Aktualności Zobacz więcej »