Domki ogrodowe dla dzieci

Każde dziecko marzy o posiadaniu zabawkowego domku ogrodowego, który będzie jego ukrytą bazą i tajemnym miejscem spotkań z rówieśnikami. Domek w ogrodzie jest świetną alternatywą dla domków na drzewie – bezpieczny, ale równie atrakcyjny dla dzieci. W zależności od wymiaru można go umieścić nie tylko w ogrodzie, ale również na tarasie czy balkonie. Z kolei duży domek ogrodowy doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia placów zabaw, będąc jedną z głównych atrakcji dla dzieci. Posiadamy szeroką ofertę domków ogrodowych – duże i małe, wysokie i niższe, dla chłopców i dziewczynek, plastikowych, drewnianych i metalowych w różnych kolorach. Dzięki temu bez problemu odnajdziesz u nas model, który dopełni aranżację placu zabaw, terenu wokół przedszkola, a także przydomowego ogródka czy tarasu. Nasze domki dziecięce zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o najmłodszych – atrakcyjny design, ciekawe rozwiązania i intensywne kolory przykuwają uwagę i zachęcają do zabawy. Spełnij marzenie swojego dziecka i już dziś znajdź idealny domek zabaw.

Domki

Znaleziono 39 produktów

Drewniane domki ogrodowe dla dzieci

 

Drewniane domki do ogrodu są wciąż najpopularniejsze. Takie konstrukcje wykonane są z naturalnego surowca – odpowiednio przygotowanego, zabezpieczonego i zaimpregnowanego. Dzięki temu domki z drewna dla dzieci są odporne na działanie negatywnych czynników atmosferycznych. Takie konstrukcje to dobra inwestycja, która zapewni najmłodszym świetną zabawę i posłuży przez wiele lat. Drewniane domki wykonane są z trwałych, mocnych i dobrych gatunkowo naturalnych materiałów, które poddawane są starannej obróbce. Dzięki temu dzieci w trakcie zabawy się nie skaleczą – bezpieczeństwo małych odkrywców jest dla nas najważniejsze. Dodatkowo drewniane domki dla dzieci często doposażone są w dodatkowe akcesoria, takie jak zjeżdżalnie, ku jeszcze większej uciesze maluchów. Zabawa w drewnianym domku to nie lada frajda i możliwość przebywania na zewnątrz nawet przy niesprzyjającej pogodzie. Solidna konstrukcja uchroni dzieci przed palącym słońcem czy niewielkim deszczem. W naszej ofercie znajdziesz wiele propozycji domków z drewna do ogrodu dla dzieci w różnych kolorach i rozmiarach – każdy z nich zapewni wspaniałą, ale i bezpieczną zabawę. 

 

Metalowe domki ogrodowe

 

Metalowe domki do ogrodu czy na park zabaw to solidne konstrukcje, które są odporne na działanie negatywnych czynników pogodowych. Domki z metalu pojawiają się w różnych wariantach – duże i małe, kolorach i modelach, dzięki czemu bez problemu wybierzesz wariant, który spełni oczekiwania małych użytkowników. Domki z metalu mają ciekawy design i dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dlatego możesz je dobrać do aranżacji już istniejącego placu zabaw. Dodatkowo metalowy domek dla dzieci świetnie sprawdzi się na podwórku, w ogrodzie czy na działce, sprawiając dzieciom ogromną radość.

 

Plastikowy domek ogrodowy dla dzieci

 

Coraz większą popularnością cieszą się domki do grodu z plastiku. Takie domki wykonywane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Dużą zaletą plastikowych domków ogrodowych jest łatwość utrzymania ich w czystości, dodatkowo takie konstrukcje nie wymagają specjalnej pielęgnacji – konserwacji i lakierowania, co przekłada się na łatwość przechowywania i użytkowania. Plastikowe domki ogrodowe są najczęściej niezwykle kolorowe, dlatego tak chętnie bawią się w nich najmłodsze dzieci. Dodatkową zaletą domków dla dzieci z plastiku jest łatwość ich montażu, nawet we własnym zakresie. Z tego powodu to modele, które świetnie sprawdzą się nie tylko na placu zabaw, w parku czy na osiedlu, ale również na podwórku, balkonie czy na tarasie. Świetnie sprawdzą się też na działkę.

 

Domek dla dziewczynki do ogrodu

 

Domki ogrodowe dla dziewczynek powinny charakteryzować się odpowiednim designem. Właściwy dobór kolorów, wygląd i wyposażenie domku jest niezwykle ważne. Dziewczynki marzą o domku ogrodowym w bajkowym kształcie zamku – w końcu każda dziewczynka chciałaby być księżniczką. Doskonałym rozwiązaniem są jednak również domki ze stolikiem, ławeczkami do siedzenia, okienkami, blatami i płotkiem. W takim modelu dziewczynki mogą bawić się w dom i spędzić na świetnej zabawie długie godziny. Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy też inne warianty domków ogrodowych dla dziewczynek. Z pewnością przypadnie im do gustu model stylizowany na kwiaciarnię czy sklep warzywniak.

 

Domek do zabawy dla chłopca

 

W naszej ofercie posiadamy również domki zabawkowe do ogrodu dedykowane dla chłopców. Dzięki spersonalizowanym do zainteresowań konstrukcjom, chłopcy mogą urządzać tematyczne zabawy. Posiadamy domki, w których chłopcy mogą odkryć na przykład warsztat mechaniczny. Konstrukcje takie dzięki licznym elementom manipulacyjnym rozbudzają dziecięcą wyobraźnię i zapewniają wielogodzinną zabawę. Takie domki integrują najmłodszych i sprawiają, że chłopcy rozbudzają swoje zainteresowania motoryzacją.

 

Domki ogrodowe dla dzieci – sprawdź ceny!

 

Ceny poszczególnych domków dla dzieci różnią się, co wynika z wielu czynników. Koszt poszczególnych modeli uzależniony jest od designu, materiału wykonania – drewno, plastik czy metal, a także od wielkości domku – mały czy duży. Dlatego też wybierając domek zabaw dla dziecka warto przemyśleć, który model najlepiej spełni swoją funkcję. Jeżeli planujesz postawić domek w domu, optymalnym wyborem będzie model z plastiku. Takie domki są lekkie, dzięki czemu bez problemu można jes przenieść w dowolne miejsce, a dodatkowo są stosunkowo tanie, dlatego zakup nie pochłonie dużej części budżetu. Domki ogrodowe na podwórko, do ogrodu czy na place zabaw muszą mieć jednak mocną konstrukcję, która odporna jest na działanie negatywnych czynników zewnętrznych, takich jak promienie słoneczne, deszcz, śnieg czy mróz. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie drewniany lub metalowy domek dla dzieci, który posłuży przez wiele sezonów. Cena takich domków jest odpowiednio wyższa i uzależniona od dodatkowych elementów doposażenia, np. w postaci zjeżdżalni czy werandy. Takie rozwiązania doskonale sprawdzą się na placach zabaw będąc dla dzieci nie lada atrakcją i miejscem integracji z rówieśnikami. Chcąc zapoznać się z aktualnym cennikiem, sprawdź ofertę domków, które dostępne są w naszym sklepie internetowym.