Sprzęt do street workout

Na treningi uliczne decyduje się coraz więcej osób, które chcą wzmocnić lub dopiero wyrobić u siebie tężyznę fizyczną. Dlatego aranżując plac do street workout warto wyposażyć go w niezbędne urządzenia i sprzęty. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór przyrządów, które pozwolą Ci stworzyć profesjonalny park do kalisteniki.

Street workout

Znaleziono 85 produktów na 3 stronach

Sprzęt do kalisteniki

 

Kalistenika zyskuje coraz więcej zwolenników. Celem jej jest trening, który ma angażować największe grupy mięśniowe i wykorzystywać minimum przyrządów. Dlatego też sprzęt do kalisteniki charakteryzuje się prostą formą i nieskomplikowanym systemem działania. Zestawy do uprawiania street workoutu opierają się przede wszystkim na systemie lin, poziomych i pionowych drążków czy ławek.

 

Urządzenia do street workout

 

Urządzenia street workout zyskują coraz większą popularność. Dlatego warto zadbać o kompleksowe wyposażenie placu street workoutowego. Oferta Playtime została przygotowana w taki sposób, by każdy użytkownik mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Drabinki poziome i pionowe, zestawy drążków, liny, ławki czy podesty to tylko niektóre z proponowanych przez nas urządzeń, które pomogą w rozwijaniu kolejnych umiejętności i sprawności.

 

Zestaw do street workout

 

Zestawy do street workoutu to urządzenia, które świetnie sprawdzają się dla dorosłych, ale bez wahania można wykorzystać je jako element wyposażenia placu dla dzieci. Urządzenia sprawnościowe dla dzieci doskonale rozwijają zdolności manualne maluchów i rozwijają siłę mięśni, zapewniając jednocześnie świetną zabawę i dostarczając emocji. Zamontowanie urządzeń i sprzętów do street workout pomaga zachęcić najmłodszych do aktywności fizycznej i ćwiczeń oraz rozbudzić nawyk zdrowego, aktywnego stylu życia.

 

Drążki do street workout

 

Zestawy drążków do street workoutu to najbardziej popularne urządzenia, które mają zastosowanie na placach i parkach. Drążek pozwala na wykonywanie różnych ćwiczeń – podciągania, brzuszków czy wznosów nóg. Dzięki temu to doskonałe urządzenie sprawnościowe, które pozwala na wzmocnienie siły różnych partii mięśni i zdobycie kolejnych sprawności. Co więcej, zestawy drążków doskonale sprawdzą się zarówno na parku street workout, jak i jako element wyposażenia ogrodowego placu sprawnościowego.

 

Place street workout: cena

 

Szeroka oferta przyrządów do kalisteniki pozwala na kompleksowe wyposażenie parku street workout. Oferujemy zarówno proste mini przyrządy – drabinki, drążki, jak i zestawy urządzeń, dzięki czemu bez problemu można dostosować rodzaj wyposażenia siłowni street workoutowej do oczekiwań i wymagań użytkowników. Cena siłowni street workout uzależniona jest od jej wielkości i zastosowanych przyrządów. Chcąc sprawdzić cennik urządzeń sprawnościowych do street workoutu zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która dostępna jest w naszym sklepie internetowym. Warto jednak wskazać, że stworzenie parku do street workoutu nie wiąże się z dużym kosztem.