Trampoliny dla dzieci na plac zabaw

Każde dziecko uwielbia skakać, podskakiwać i chwalić się swoimi akrobacjami w powietrzu. Dlatego trampolina to jedno z urządzeń zabawowych, którego nie może zabraknąć na placu zabaw. Skakanie na trampolinie to doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. Trampolina do skakania to nie tylko rewelacyjne urządzenie zabawowe, które poprawia motorykę i sprawia wiele radości małym użytkownikom, ale dodatkowo wzmacnia różne partie mięśni i poprawia metabolizm. Z tego powodu trampoliny dla małych dzieci to obowiązkowe elementy wyposażenia placów zabaw. Dzieciaki bawiące się na trampolinie gwarantują sobie doskonały, wydajny trening całego ciała i rewelacyjną zabawę. Trampolina to rozrywka, która pozytywnie wpływa na cały organizm maluchów. Bogata oferta Playtime Group została przygotowana w taki sposób, by sprostać największym oczekiwaniom i wymaganiom. Trampoliny występują w wielu różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu dopasowanie odpowiedniego modelu do konkretnej przestrzeni placu zabaw nie stanowi żadnego problemu. 

Trampoliny

Znaleziono 22 produktów

Małe i duże trampoliny dla dzieci na plac zabaw

 

Podstawowym kryterium rozróżnienia trampolin jest podział na małe i duże. Pozwala to na jak najlepsze dopasowanie trampoliny do wymiarów placu zabaw i właściwe jego zagospodarowanie. Mała trampolina dla dzieci sprawdzi się wszędzie tam, gdzie place zabaw mają ograniczone miejsce. Kompaktowe wymiary mini trampoliny pozwalają na zamontowanie ich w dogodnym punkcie przestrzeni stworzonej dla dzieciaków i zagwarantowanie im chwil beztroskiej zabawy. Takie modele doskonale sprawdzają się na kameralnych placach zbaw, przy żłobkach i przedszkolach lub w przydomowych ogródkach jako jednoosobowe modele. Duża trampolina dla dzieci to z kolei model, który stworzony jest z myślą o dużych przestrzeniach, na których zabawie oddaje się wiele dzieci. Dzięki sporym wymiarom urządzenia zabawowego na trampolinie może skakać wiele dzieci równocześnie. Dodatkowo z dużych trampolin mogą korzystać nie tylko dzieciaki, ale również dorośli, dzięki czemu skakanie na urządzeniu zabawowym może być nie lada frajdą dla całej rodziny. Trampolina – bez znaczenia czy duża, czy mała – pozwala na robienie salt, wysokie podskoki i beztroską zabawę, a taką aktywność lubi każdy, bez względu na wiek! 

 

Trampolina ziemna na plac zabaw dla dzieci

 

Trampolina ziemna dla dzieci to bezpieczne urządzenie zabawowe, które jest bezpieczne i przyjazne dla maluchów. Taka zabawka dedykowana jest zarówno dla niemowląt, 2-letniego dziecka, jak i dorosłego. Na trampolinie zarówno dwulatek, jak i starszak może poddać się harcom. Naziemne modele to konstrukcje do postawienia bądź wbudowania w podłoże. Niska trampolina chroni przed upadkiem z wysokości i bez trudu mogą niej korzystać duże i małe dzieci. Trampoliny naziemne nie wymagają zastosowania dodatkowych zabezpieczeń, dlatego są bez siatki, co umożliwia swobodę ruchów i pozwala na doskonałą zabawę. W ofercie sklepu internetowego Playtime Group posiadamy małe i duże, a także modułowe trampoliny ziemne, które pozwalają na stworzenie fantazyjnych, oryginalnych przestrzeni do skakania. Posłużą one najmłodszym nie tylko do akrobacji, ale doskonale sprawdzą się również jako tory przeszkód i miejsca doskonałej zabawy oraz integracji z rówieśnikami. 

 

Trampoliny prostokątne i okrągłe – wybierz najlepszy kształt modelu

 

Kształt trampoliny jest niezwykle ważny w sytuacji, kiedy chcemy odpowiednio dopasować model, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń placu zabaw dla dzieci. Dodatkowo wybór odpowiedniego kształtu jest istotny, jeżeli chcemy stworzyć przemyślany układ placu zabaw i dopasować do siebie poszczególne elementy, oby stanowiły integralny, spójny element małej architektury. W ofercie Playtime Group znajdują się zarówno prostokątne, kwadratowe, jak i okrągłe trampoliny, dzięki czemu każdy znajdzie u nas idealny kształt na plac zabaw i doskonale dopełni zabawową przestrzeń.

 

Ile kosztuje trampolina? – poznaj cenę wybranej trampoliny

 

Trampolina do skakania dla dzieci to najlepsze urządzenie zabawowe, które nie tylko bawi, ale również pozytywnie wpływa na rozwój ich koordynacji ruchowej i wzmacnia różne partie mięśni. Dziecięca trampolina to element, którego niewątpliwie nie powinno zabraknąć na żadnym placu zabaw – takie urządzenie zabawowe to najlepsze rozwiązanie dla dzieci, które oczekują zabawy i wysokich lotów. Zastanawiasz się, gdzie kupić nową, dobrą trampolinę z atestem dla najmłodszych? Bogaty wybór trampolin do skakania dla dzieci znajdziesz w naszej ofercie! W Playtime Group posiadamy małe, średnie i duże trampoliny, naziemne i tradycyjne – bogaty wybór sprawia, że każdy znajdzie u nas idealny model na plac zabaw dla dzieci. Cena konkretnej trampoliny uzależniona jest od rozmiaru i kształtu. Takie urządzenia zabawowe nie należą jednak do najtańszych. Na ceny wpływają najlepsze materiały, które zostały zastosowane do ich produkcji, dzięki czemu są odporne na czynniki zewnętrzne i przetrwają w niezmienionym stanie przez wiele sezonów.