Tablice informacyjne na plac zabaw

Plac zabaw to miejsce, które powinno być nie tylko przyjazne, ale również bezpieczne dla dzieci. Odpowiednie oznakowanie miejsca zabaw stanowi obowiązek administratora placu zabaw, który wynika z aktów prawa miejscowego określającego zasady i tryb korzystania z obiektów użyteczności publicznej. Dlatego też obowiązkowym wyposażeniem każdego, publicznego placu zabaw są tablice informacyjne. Są one koniecznym, ale i praktycznym elementem wyposażenia, gdyż zawierają instrukcje korzystania i użytkowania placów zabaw, a dodatkowo informują o adresie placu, telefonach alarmowych oraz kontaktowych do administratora placu zabaw oraz do serwisu producenta lub dystrybutora.

Tablice regulaminowe

Znaleziono 7 produktów

Tablica regulaminowa na plac zabaw

 

Tablice informacyjne z regulaminem na plac zabaw, które znajdują się w naszej ofercie, są zgodne z wytycznymi określonymi przez polskie normy prawne. Tablice informacyjno-regulaminowe zawierają podstawowe komunikaty dotyczące zasad korzystania z placów zabaw, obowiązujących na nich reguł i zakazów. Obowiązkowe jest również umieszczenie w regulaminie zakazu palenia.

 

Tablice informacyjne stanowią konieczne dopełnienie obiektów użyteczności publicznej, jakimi są place zabaw. Dzięki nim każdy rodzic i dziecko może zapoznać się z obowiązującymi regułami korzystania z placów zabaw i umieszczonymi na nim bujakach, karuzelach czy huśtawkach. Nie ma ścisłych wytycznych, dotyczących koloru, jaki powinien dominować na tablicach. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy modele w różnych wersjach kolorystycznych, by móc dopasować je do aranżacji miejsca, w którym mają być umieszczone. Dzięki temu bez problemu można odnaleźć tablicę, która będzie zgodna z normami prawa i dopełni architekturę placu zabaw.

 

Tablica informacyjna na plac zabaw – jaka jest jej cena?

 

Każda oferowana przez nas tablica informacyjna jest trwała i odporna na działanie negatywnych czynników atmosferycznych. Dlatego też bez względu na wybrany model stanowi doskonałą inwestycję na wiele lat. Cena poszczególnych modeli tablic regulaminowych uzależniona jest od designu i materiału, z jakiego została wykonana. Dodatkowo w ofercie posiadamy tablice informacyjno-reklamowe. Dzięki czemu na płaszczyźnie tablicy istnieje możliwość zamieszczenia nie tylko obowiązkowego regulaminu placu zabaw, ale również materiałów reklamowych, między innymi logo sponsora placu zabaw. W zależności od wybranego wariantu cena będzie się różnić. Chcąc zapoznać się z aktualnym cennikiem oferowanych tablic informacyjnych, warto sprawdzić naszą ofertę.