Sprawnościowe tory przeszkód dla dzieci

Posiadamy jedną z najszerszych ofert tego typu urządzeń na rynku polskim. Znajdziesz tu wszystkie rodzaje urządzeń sprawnościowych i tory przeszkód dla dzieci stosowane na placach zabaw. W naszej ofercie znajdują się zarówno drewniane tory przeszkód, metalowe jak i linowe oraz piramidy linowe zwane potocznie linariami.

Tory sprawnościowe

Znaleziono 207 produktów na 6 stronach

1. Zwinnościowy tor przeszkód dla dzieci

Sprawnościowy czy zwinnościowy tor przeszkód to wartościowy element zapewniający wsparcie w procesie prawidłowego rozwoju motorycznego każdego dziecka. Zabawa na tego typu urządzeniach oprócz dużej satysfakcji zapewnia szeroki wachlarz możliwości wzmacniania oraz usprawniania aparatu ruchowego dziecka. Dzieje się tak za sprawą unikalnej budowy takich urządzeń zapewniającej możliwość ruchu w wielu kierunkach i płaszczyznach jednocześnie. Pozwala łączyć zabawę z ćwiczeniami poprawiającymi wyczucie równowagi oraz koordynacji wzrokowo ruchowej.      


2. Tor przeszkód dla dzieci w ogrodzie.

Wszystkie urządzenia sprawnościowe oraz tory przeszkód drewniane, metalowe, linowe i  sprzęt uzupełniający znajdujący się kategorii "sprawnościowe tory przeszkód dla dzieci" z powodzeniem może być stosowany w prywatnych ogródkach. W naszej ofercie znajdują się urządzenia, które z pewnością zaspokoją potrzeby każdego klienta, który wymarzy sobie sprawnościowy tor przeszkód dla dzieci na plac zabaw w swoim ogrodzie.