Dla klientów

Ta część naszego serwisu zawiera m.in. odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania, informacje na temat technologii produkcji oferowanych przez nas urządzeń zabawowych, regulamin serwisu internetowego Playtime oraz wiele innych ważnych informacji.

Zachęcamy też do korzystania z kalkulatora ofert, który jest prostym i funkcjonalnym narzędziem umożliwiającym sporządzenie szacunkowego kosztorysu budowy placu zabaw. Kosztorys taki można pobrać w formie pliku .pdf lub zapisać w naszym serwisie, co pozwoli na jego modyfikacje w dowolnym momencie >>> więcej szczegółów w odnośniku poniżej.
.....................................................................................................................................................

Projektowanie i wizualizacje:

Tym z Państwa, którzy nie mają jeszcze pomysłu na ciekawe urządzenie placu zabaw,    oferujemy pomoc w doborze urządzeń zabawowych najlepiej dostosowanych do potrzeb dzieci oraz pomoc w opracowaniu funkcjonalnego projektu przyszłego placu zabaw.

Przedstawimy różne propozycje urządzeń z zachowaniem wymaganych przepisami stref bezpieczeństwa (stref minimalnych) oraz propozycje nawierzchni bezpiecznych. Projekt przygotujemy w oparciu o udostępnione przez Państwa wymiary terenu przeznaczonego pod plac zabaw lub - na życzenie - sami dokonamy niezbędnych pomiarów, z uwzględnieniem istniejącego drzewostanu, studzienek, chodników, itp. 

Na podstawie projektu wykonamy dla Państwa wizualizację placu zabaw, dzięki której będziecie Państwo mogli zobaczyć, jak będzie wyglądał plac zabaw po instalacji urządzeń.

 

          
    Przykładowa 
     wizualizacja
Przykładowa wizualizacja placu zabaw
Certyfikaty i atesty:
Oferowane przez nas urządzenia zabawowe i nawierzchnie poliuretanowe są zgodne z najnowszymi normami dotyczącymi placów zabaw. Urządzenia posiadają atesty i/lub ceryfikaty zgodności normą PN-EN 1176. Nawierzchnie poliuretanowe oraz z płytek gumowych zostały przebadane pod kątem amortyzacji upadku dziecka z różnych wysokości zgodnie z Normą PN-EN 1177. Dodatkowo nawierzchnie poliuretanowe wykonywane są z komponentów posiadających aktualne atesty PZH.


 
Gwarancje:
Różnorodność oferowanych przez nas produktów, wykonanych w różnych technologiach, sprawia że okresy gwarancji są różne dla poszczególnych urządzeń zabawowych. 
W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia, na które udzielamy od 1-5 lat gwarancji
Szczegółowe informacje dotyczące okresu gwarancji znajdują się w opisie każdego z prezentowanych produktów.

Najczęściej zadawane pytania: