Kalkulator

Ilość produktów: 0

Wartość: 0,00 PLN


>> Zobacz swoją kalkulację


Kontakt

tel. 22 721 05 26
e-mail: biuro@playtime.pl
www.playtime.pl


Pliki do pobrania

Karta tech.: Nawierzchnia poliuretanowa WaterFLY

Cena w zł: netto brutto
grubość 16 mm 330,00 405,90 Dodaj do kalkulatora
grubość 16 mm (stabilizacja UV) 380,00 467,40 Dodaj do kalkulatora
Cena za 1m2 nie zawiera kosztów wykonania podbudowy. Podane ceny dotyczą zamówienia o minimalnej powierzchni 100m2 w jednej lokalizacji. Koszt wykonania nawierzchni o mniejszej powierzchni wyliczany jest indywidualnie.
kolejny produkt

Nawierzchnia poliuretanowaWaterFLY

nr kat.:WF002Ładowanie...

WaterFLY to bezspoinowa syntetyczna nawierzchnia z przeznaczeniem na wodne place zabaw, wykonana na bazie granulatu gumowego EPDM i lepszcza poliuretanowego. 

Dzięki zastosowaniu komponentów o najwyższej jakości nawierzchnia WaterFLY jest bardzo trwała i odporna na działanie warunków atmosferycznych. Wykonana na bazie kolorowego granulatu EPDM virgin poza walorami estetycznymi zapewnia też długoletnią trwałość.

Ważne! W przypadku nawierzchni bezspoinowej z granulatów w kolorach szarym, beżowym, białym, niebieskim oraz fioletowym wskazane jest zastosowanie klejów stabilizujących wybrany kolor spośród wyżej wymienionych, aby zapobiec przebarwieniom pod wpływem promieniowania UV. Zastosowanie tego komponentu, tzw. stabilizacja UV, wiąże się ze wzrostem ceny metra kwadratowego nawierzchni. Jeśli w ofercie nie występuje pozycja ,,Stabilizacja UV'' wówczas oferta nie zawiera wykonania nawierzchni na bazie kleju UV odpornego. 

WaterFLY to nawierzchnia bezspoinowa, której komponenty mieszane są w miejscu instalacji tuż przed ułożeniom dzięki czemu daje ona możliwość wykonania nawet najbardziej wymyślnych i kolorowych wzorów. Jedną z właściwości nawierzchni jest też możliwość układania jej na falowanym, różniącym się poziomami podłożu.  

Podstawowe zalety nawierzchni WaterFLY:

  • długoletnia trwałość - wieloletni, niezmienny i stały poziom bezpieczeństwa oraz estetyki;
  • bogaty wybór kolorów - dostępnych ponad 20 różnych odcieni i kolorów w standardowej palecie;
  • nieograniczone możliwości kompozycyjne - możliwość wykonania dowolnej ilości kolorowych wzorów oraz kształtowania nawierzchni zróżnicowanej poziomami np. w fale, co znacznie zwiększa atrakcyjność wizualną i użytkową wodnego placu zabaw.

Nawierzchnię wykonuje się na utwardzonym podłożu np. betonowym, asfaltobetonowym. Podane ceny nie zawierają kosztów wykonania podbudowy.  

Kolory:


red

yellow

pearl

black

reseda gre.

earth yell.

capri blue

beige

state grey

teal

turquoise

patina green

capri blue

eggshell

purple

may green

orange

rain blue

sky blue

brown

light grey

signal

rainbow gr.

rose
>> Ważne informacje
Katalog Playtime
Dla klientów
Dla projektantów
>> Aktualności Zobacz więcej »