Kalkulator

Ilość produktów: 0

Wartość: 0,00 PLN


>> Zobacz swoją kalkulację


Kontakt

tel. 22 721 05 26
e-mail: biuro@playtime.pl
www.playtime.pl


Pliki do pobrania

Karta tech.: Nawierzchnia poliuretanowa RubbiFLY RubbiFLY

Cena w zł: netto brutto
grubość 45 mm 305,00 375,15 Dodaj do kalkulatora
grubość 80 mm 435,00 535,05 Dodaj do kalkulatora
grubość 100 mm 520,00 639,60 Dodaj do kalkulatora
grubość 120 mm 560,00 688,80 Dodaj do kalkulatora
Cena za 1m2 nie zawiera kosztów wykonania podbudowy. Podane ceny dotyczą zamówienia o minimalnej powierzchni 100m2 w jednej lokalizacji. Koszt wykonania nawierzchni o mniejszej powierzchni wyliczany jest indywidualnie.
kolejny produkt

Nawierzchnia poliuretanowaRubbiFLY

nr kat.:RF001Ładowanie...

RubbiFLY to bezspoinowa syntetyczna nawierzchnia bezpieczna z przeznaczeniem na place zabaw wykonana na bazie granulatu gumowego i kleju poliuretanowego . Jest to nawierzchnia dwuwarstwowa. Dolna warstwa amortyzująca wykonana jest z mieszanki kleju poliuretanowego oraz granulatu SBR, natomiast górna warstwa użytkowa to mieszanka kleju poliuretanowego i granulatu EPDM. RubbiFLY to nawierzchnia, której komponenty mieszane są w miejscu instalacji tuż przed ułożeniom dzięki czemu daje ona możliwość wykonania nawet najbardziej wymyślnych i kolorowych wzorów. Jedną z właściwości nawierzchni jest też możliwość układania jej na falowanym, różniącym się poziomami podłożu. Jest też przepuszczalna dla wody, co pozwala na korzystanie z niej nawet tuż po opadach deszczu.

Dzięki zastosowaniu komponentów o najwyższej jakości nawierzchnia RubbiFLY jest bardzo trwała i odporna na działanie warunków atmosferycznych. Górna warstwa nawierzchni wykonana na bazie kolorowego granulatu EPDM poza walorami estetycznymi zapewnia też długoletnią trwałość. Dzięki zastosowaniu warstwy EPDM nawierzchnia ta jest wielokrotnie bardziej odporna na działanie promieniowania UV w porównaniu z nawierzchniami wykonanymi z płyt gumowych SBR. RubbiFLY zapewnia przez wiele lat niezmienny i stały poziom bezpieczeństwa oraz estetyki.


Zalecana grubość nawierzchni dla określonego parametru HIC: 

  • grubość   45 mm dla HIC do 1,5 m
  • grubość   80 mm dla HIC do 2,1 m
  • grubość 100 mm dla HIC do 2,5 m
  • grubość 120 mm dla HIC do 3,2 m

 

Podstawowe zalety nawierzchni RubbiFLY:

  • długoletnia trwałość - wieloletni, niezmienny i stały poziom bezpieczeństwa oraz estetyki;
  • bezpieczeństwo - nawierzchnia amortyzuje upadki z dużej wysokości, spełnia wymagania normy PN-EN 1177:2018  potwierdzone certyfikatem oraz posiada atest PZH;
  • różne parametry amortyzujące - umożliwiające dobór odpowiedniej grubości nawierzchni do krytycznej wysokości upadku zabawki, pod którą nawierzchnia jest zainstalowana;
  • bogaty wybór kolorów - dostępnych ponad 20 różnych odcieni i kolorów w standardowej palecie oraz możliwość wykonania na życzenie klienta dowolnego koloru z palety RAL (opcja dodatkowo płatna);
  • nieograniczone możliwości kompozycyjne - możliwość wykonania dowolnej ilości kolorowych wzorów oraz kształtowania nawierzchni zróżnicowanej poziomami np. w fale, co znacznie zwiększa atrakcyjność wizualną i użytkową placu zabaw.

Nawierzchnię wykonuje się na ustabilizowanym i utwardzonym podłożu np. betonowym, asfaltobetonowym lub na specjalnie przygotowanej podbudowie z kruszyw mineralnych. Podane ceny nie zawierają kosztów wykonania podbudowy.  

Kolory:


red

yellow

pearl

black

reseda gre.

earth yell.

capri blue

beige

state grey

teal

turquoise

patina green

capri blue

eggshell

purple

may green

orange

rain blue

sky blue

brown

light grey

signal

rainbow gr.

rose
>> Ważne informacje
Katalog Playtime
Dla klientów
Dla projektantów
>> Aktualności Zobacz więcej »