Kalkulator

Ilość produktów: 0

Wartość: 0,00 PLN


>> Zobacz swoją kalkulację


Kontakt

tel. 22 721 05 26
e-mail: biuro@playtime.pl
www.playtime.pl


Pliki do pobrania

Karta tech.: Nawierzchnia piaskowa Standard

Karta tech.: Nawierzchnia piaskowa z atestem

Cena w zł: netto brutto
grubość 25-30 cm (1m2) 79,00 97,17 Dodaj do kalkulatora
atest PZH; grubość 30 cm (1m2) 95,00 116,85 Dodaj do kalkulatora
grubość 40 cm (1m2) 98,00 120,54 Dodaj do kalkulatora
Cena za 1m2 nawierzchni z transportem i instalacją; nie zawiera kosztu wykonania koryta. Podana cena dotyczy zamówienia o minimalnej powierzchni 100m2 w jednej lokalizacji z możliwością bezpośredniego dojazdu samochodem ciężarowym do placu zabaw.
kolejny produkt

Nawierzchniapiaskowa

nr kat.:NP001Ładowanie...

Nawierzchnie piaskowe to najbardziej popularny i najczęściej stosowany na placach zabaw rodzaj nawierzchni bezpiecznej. Nawierzchnia tego typu zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 1177 określającymi parametry nawierzchni sypkich, powinna mieć przynajmniej 30 cm grubości. 

Istnieje możliwość wykonania nawierzchni z zastosowaniem zwykłego piasku oraz z zastosowaniem piasku posiadającego atest PZH. 

Największą zaletą nawierzchni piaskowych są jej stosunkowo dobre właściwości amortyzacji upadków oraz niski koszt zakupu materiału. Należy jednak pamiętać że koszty utrzymania tego typu nawierzchni znacznie podnosi konieczność jej okresowej wymiany. Niestety czynność ta związana jest z potrzebą kosztownego, najczęściej ręcznego załadunku i wywiezienia starego piasku i dopiero nawiezienia w jego miejsce nowego czystego piasku. 

>> Ważne informacje
Katalog Playtime
Dla klientów
Dla projektantów
>> Aktualności Zobacz więcej »