Kalkulator

Ilość produktów: 0

Wartość: 0,00 PLN


>> Zobacz swoją kalkulację


Kontakt

tel. 22 721 05 26
e-mail: biuro@playtime.pl
www.playtime.pl


Pliki do pobrania

Karta tech.: Kostka gumowa SBR Kostka gumowa SBR

netto brutto
Cena w zł: 211,38 260,00 Dodaj do kalkulatora
Cena za 1m2 nawierzchni z płyty SBR, nie zawiera kosztów transportu oraz montażu, które wyliczane są indywidualnie. Powyższe ceny obowiązują przy minimalnej zamawianej ilości 30 m2.
kolejny produkt

Kostka gumowaSBR

nr kat.:PG/001KBŁadowanie...

Kostka gumowa SBR typu Behaton dostępna o wymiarze 200x160x43mm. Kostki wykonane są z prasowanego granulatu SBR. Są bardzo wytrzymałe i znajdują swoje zastosowanie na sportowych i wielofunkcyjnych boiskach jak również wokół domów rodzinnych. Są też świetną alternatywą dla betonowej kostki typu Behaton na chodnikach, w parkach, obiektach sportowych. Nawierzchnia jest przepuszczalna dla wody, co zapobiega tworzeniu się kałuż oraz pozwala na korzystanie z boisk i obiektów nawet tuż po opadach deszczu. Amortyzuje upadki z dużej wysokości, spełnia wymagania normy PN-EN 1177:2009 potwierdzone certyfikatem oraz posiada atest PZH. Ilość 36szt/m2, waga: 41kg/m2.

Podstawową zaletą jest ich niższa cena, trwałość oraz możliwość demontażu i ponownego montażu w innym miejscu.        

Podane ceny są cenami netto i obowiązują przy minimalnej ilości zamówienia 30m2. 


Nawierzchnię układa się na ustabilizowanym i utwardzonym podłożu
 nieprzepuszczalnym dla wody np. betonowym, asfaltobetonowym lub na inne wzmocnione podłoże częściowo przepuszczalne wodę (np. chudy beton). Podane ceny nie zawierają kosztów wykonania podbudowy.

Nawierzchnia jest przepuszczalna dla wody, co zapobiega tworzeniu się kałuż oraz pozwala na korzystanie z boisk i obiektów nawet tuż po opadach deszczu. Amortyzuje upadki z dużej wysokości, spełnia wymagania normy PN-EN 1177:2009 potwierdzone certyfikatem oraz posiada atest PZH;

Kolory:


zielony

czerwony

czarny
>> Ważne informacje
Katalog Playtime
Dla klientów
Dla projektantów
>> Aktualności Zobacz więcej »