Kalkulator

Ilość produktów: 0

Wartość: 0,00 PLN


>> Zobacz swoją kalkulację


Kontakt

tel. 22 721 05 26
e-mail: biuro@playtime.pl
www.playtime.pl


Pliki do pobrania

Cena w zł: netto brutto
grubość 30 mm 410,00 504,30 Dodaj do kalkulatora
grubość 60 mm 490,00 602,70 Dodaj do kalkulatora
Cena za 1m2 nie zawiera kosztów wykonania podbudowy. Podane ceny dotyczą zamówienia o minimalnej powierzchni 100m2 w jednej lokalizacji. Koszt wykonania nawierzchni o mniejszej powierzchni wyliczany jest indywidualnie.
kolejny produkt

Nawierzchnia UniWay - Marmur

nr kat.:UW/M/P02/3001Ładowanie...

UniWay to nowoczesne rozwiązanie o najwyższym poziomie estetyki przeznaczone na prestiżowe inwestycje. Jest to monolityczna dwuwarstwowa nawierzchnia mineralno-syntetyczna typu kamienny dywan do montażu na podłożu betonowym lub asfaltobetonie przy grubości 30 mm oraz do montażu bezpośrednio na podbudowie z kruszyw mineralnych przy grubości 60. Nawierzchnia wykonana jest na bazie mieszanki żywic poliuretanowych i kruszyw mineralnych. Cechuje ją bardzo wysoka estetyka, wytrzymałość, możliwość kształtowania dowolnych wzorów, w tym również układania na powierzchniach, które nie są poziome, bogata kolorystyka oraz wodoprzepuszczalność.

Nawierzchnia doskonale sprawdzi się na drogach dojazdowych do posesji, na podjazdach, alejkach, chodnikach, lądowiskach dla śmigłowców, może być też stosowana jako wykończenie tarasów. Dzięki zastosowaniu żywic poliuretanowych nawierzchnia wykazuje się większą elastycznością, dobrze znosi zmiany temperatury, jest mniej podatna na zarysowania i ewentualne pęknięcia w porównaniu do nawierzchni na bazie żywić epoksydowych.  

Nawierzchnia UniWay jest bardzo trwała i odporna na działanie warunków atmosferycznych i dodatkowo łatwo usuwa się z niej zabrudzenia i tłuste plamy takie jak np. olej samochodowy. 

Ten typ nawierzchni przeznaczony jest do stosowania na podłożu utwardzonym np. betonie, asfaltobetonie lub podbudowie z kruszyw mineralnych. Ze względu na wodoprzepuszczalność nawierzchni zaleca się jej montaż na podbudowie wykonanej na bazie wodoprzepuszczalnego betonu jamistego lub kruszyw mineralnych.

Ze względu na wysoki koszt specjalistycznych kruszyw marmurowych oraz żywicy poliuretanowej stabilizowanej UV nawierzchnię wykonujemy dwuwarstwowo co pozwala na znacznie zmniejszyć koszty wykonania.

Dolna podkładowa warstwa stabilizująca nawierzchni wykonana jest na bazie doskonałych wytrzymałościowo kruszyw bazaltowych i znacznie tańszych, nie stabilizowanych UV żywic poliuretanowych. Natomiast górna warstwa użytkowa wykonana jest na bazie wysoko estetycznych, specjalnie przygotowanych kruszyw marmurowych oraz żywicy poliuretanowej stabilizowanej UV, która gwarantuje zachowanie pierwotnego koloru kruszywa pomimo ekspozycji na promienie słoneczne, zmieniających się warunków atmosferycznych i długiego użytkowania.

Podstawowe zalety nawierzchni UniWay:

  • długoletnia trwałość - wieloletni, wysoki i niezmienny poziom estetyki;
  • bogaty wybór kolorów - dostępnych ponad 20 różnych odcieni i kolorów w standardowej palecie;
  • nieograniczone możliwości kompozycyjne - możliwość wykonania dowolnej ilości kolorowych wzorów oraz kształtowania nawierzchni zróżnicowanej poziomami;

Nawierzchnię wykonuje się na utwardzonym podłożu np. betonowym, asfaltobetonowym. Podane ceny nie zawierają kosztów wykonania podbudowy.  

>> Ważne informacje
Katalog Playtime
Dla klientów
Dla projektantów
>> Aktualności Zobacz więcej »