Rope pyramids, playground lines

Piramida linowa to element wyposażenia placu zabaw, który jest chętnie wybierany przez dzieci jako główna atrakcja. Takie urządzenia zabawowe dostarczają małym urwisom wiele emocji i rozwijają chęć współzawodnictwa – każde dziecko chce wspiąć się jak najwyżej. Posiadamy szeroką ofertę piramid linowych o rozmaitych kształtach i wymiarach, które zapewnią bezpieczną zabawę dzieciom w różnym wieku.

Rope Pyramids

Znaleziono 12 products

Nasze piramidy linowe dostarczają dzieciom masę zabawy – maluchy mogą wspinać się po linach, które jednocześnie chronią je przed upadkiem. Dlatego korzystanie z piramidy linowej jest bezpieczne. To urządzenie sprawnościowe, które doskonale rozwija umiejętności ruchowe, poprawiając sprawność fizyczną, postawę oraz angażuje większość partii mięśniowych. Dzięki temu podczas zabawy dzieci zdobywają kolejne sprawności i mogą mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami. Piramida linowa to nie lada frajda dla maluchów żądnych dobrej zabawy i próbowania swoich sił wciąż na nowo.

 

Cena piramidy linowej uzależniona jest od jej wymiarów i dodatkowych elementów wyposażenia, np. w postaci zjeżdżalni. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli piramid linowych o różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu bez problemu można wybrać model, który najlepiej dopełni aranżację placu zabaw i spełni oczekiwania małych odkrywców.