Playground accessories

Place zabaw to przestrzenie zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach. Takie miejsca są specjalnie zaaranżowane i wyposażone, dzięki temu każde dziecko może spędzić na nich chwile beztroskiej zabawy. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko podstawowe meble, zabawki i urządzenia zabawowe, takie jak huśtawki, bujaki na sprężynie, małpie gaje czy piaskownice, ale również inne elementy wyposażenia placów zabaw i akcesoria konstrukcyjne. Zadbaj o to, by plac zabaw dla dzieci był bezpieczną i przemyślaną przestrzenią, która będzie zachęcała do wspólnych interakcji.

Accessories

Znaleziono 6 products

Akcesoria na plac zabaw dla dzieci

 

Dzieci są pełne energii i chęci do zabawy, dlatego są w ciągłym ruchu. Chcąc zapewnić im bezpieczeństwo i uchronić przed zanieczyszczeniami warto doposażyć place zabaw w akcesoria i gadżety, które zachęcą do aktywności fizycznej i uchronią maluchów. Akcesoria na plac zabaw, które spełniają te kryteria to między innymi bezpieczna nawierzchnia, którą można położyć w dowolnym miejscu przy zjeżdżalniach, małpich gajach czy innych zabawkach. Wyposażając plac zabaw w ciekawe gadżety i akcesoria zachęcisz dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu i zapewnisz im bezpieczeństwo.

 

Elementy na placu zabaw – sprawdź, jak możesz zmodyfikować przestrzeń dla dzieci

 

Zwyczajny plac zabaw możesz zmienić w niezwykłą przestrzeń dla dzieci – atrakcyjną, ciekawą i bezpieczną. W ofercie znajdziesz różnorodne zawiesia – z gumowym siedziskiem, z koszykiem i zapięciem czy w kształcie bocianiego gniazda. Dzięki temu bez problemu dostosujesz huśtawkę do wieku użytkowników i zapewnisz im maksimum bezpieczeństwa. Dodatkowo place zabaw możesz wyposażyć w kolorowe skrzynie na zabawki. Takie akcesoria są nie tylko ciekawym elementem każdego placu zabaw, ale również praktyczną jego częścią. Dzięki skrzyni po skończonej zabawie dzieci mogą schować do niej zabawki, co uczy najmłodszych systematyczności i porządku. Równie praktycznym elementem jest pokrowiec na piaskownicę, dzięki któremu zabezpieczysz piasek przed zanieczyszczeniami i utrzymasz go w czystości przez długi czas.

 

Dodatki do placu zabaw – praktyczne i atrakcyjne elementy wyposażenia

 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór dodatków i akcesoriów, które uatrakcyjnią i wzbogacą każdy plac zabaw. Dzięki dodatkowym elementom możesz dowolnie modyfikować aranżację już istniejących placów zabaw lub mieć na uwadze przyszłe zmiany, które będą wynikały z bieżących potrzeb małych użytkowników. Dzięki wielu akcesoriom i produktom możesz dopasować poszczególne elementy zabawek i urządzeń zabawowych do wieku dzieci. Odpowiednio przystosowany plac zabaw jest dla dzieci nie lada frajdą, ale również bezpieczną przestrzenią, na której będą mogły spędzić beztroski czas. Jeżeli chcesz zapoznać się z cennikiem aktualnej oferty gadżetów i akcesoriów na place zabaw, sprawdź propozycje elementów, jakie oferujemy. Gwarantujemy, że akcesoria do budowy i wyposażenia zarówno parkowych, jak i przydomowych placów zabaw zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów i z dbałością o najmniejsze detale. Dzięki temu akcesoria i gadżety są atrakcyjne wizualnie oraz bardzo trwałe, co zapewnia ich wieloletnie użytkowanie.