Regulatory tables

Plac zabaw to miejsce, które powinno być nie tylko przyjazne, ale również bezpieczne dla dzieci. Odpowiednie oznakowanie miejsca zabaw stanowi obowiązek administratora placu zabaw, który wynika z aktów prawa miejscowego określającego zasady i tryb korzystania z obiektów użyteczności publicznej. Dlatego też obowiązkowym wyposażeniem każdego, publicznego placu zabaw są tablice informacyjne. Są one koniecznym, ale i praktycznym elementem wyposażenia, gdyż zawierają instrukcje korzystania i użytkowania placów zabaw, a dodatkowo informują o adresie placu, telefonach alarmowych oraz kontaktowych do administratora placu zabaw oraz do serwisu producenta lub dystrybutora.

Regulatory tables

Znaleziono 7 products

Tablica regulaminowa na plac zabaw

 

Tablice informacyjne z regulaminem na plac zabaw, które znajdują się w naszej ofercie, są zgodne z wytycznymi określonymi przez polskie normy prawne. Tablice informacyjno-regulaminowe zawierają podstawowe komunikaty dotyczące zasad korzystania z placów zabaw, obowiązujących na nich reguł i zakazów. Obowiązkowe jest również umieszczenie w regulaminie zakazu palenia.

 

Tablice informacyjne stanowią konieczne dopełnienie obiektów użyteczności publicznej, jakimi są place zabaw. Dzięki nim każdy rodzic i dziecko może zapoznać się z obowiązującymi regułami korzystania z placów zabaw i umieszczonymi na nim bujakach, karuzelach czy huśtawkach. Nie ma ścisłych wytycznych, dotyczących koloru, jaki powinien dominować na tablicach. Dlatego też w naszej ofercie posiadamy modele w różnych wersjach kolorystycznych, by móc dopasować je do aranżacji miejsca, w którym mają być umieszczone. Dzięki temu bez problemu można odnaleźć tablicę, która będzie zgodna z normami prawa i dopełni architekturę placu zabaw.

 

Tablica informacyjna na plac zabaw – jaka jest jej cena?

 

Każda oferowana przez nas tablica informacyjna jest trwała i odporna na działanie negatywnych czynników atmosferycznych. Dlatego też bez względu na wybrany model stanowi doskonałą inwestycję na wiele lat. Cena poszczególnych modeli tablic regulaminowych uzależniona jest od designu i materiału, z jakiego została wykonana. Dodatkowo w ofercie posiadamy tablice informacyjno-reklamowe. Dzięki czemu na płaszczyźnie tablicy istnieje możliwość zamieszczenia nie tylko obowiązkowego regulaminu placu zabaw, ale również materiałów reklamowych, między innymi logo sponsora placu zabaw. W zależności od wybranego wariantu cena będzie się różnić. Chcąc zapoznać się z aktualnym cennikiem oferowanych tablic informacyjnych, warto sprawdzić naszą ofertę.